Nowe kamery IP VGA

Strona główna  »  Artykuły  »  Nowe kamery IP VGA


Nowe kamery IP VGA
Z myślą o stale rosnących potrzebach użytkowników oraz coraz większemu zapotrzebowaniu na systemy telewizji przemysłowej budowane w technologii IP, firma LC Security postanowiła rozszerzyć swoją ofertę kamer IP o trzy nowe, przystępne cenowo dla każdego, kamery sieciowe VGA.

Na dzień dzisiejszy w ofercie marki LC Security znajdziemy następujące kamery IP dostarczające obraz w rozdzielczości VGA: LC-350 – kamera stałopozycyjna do zastosowań wewnętrznych, LC-355 – kamera obrotowa IP, LC-359 – kamera zintegrowana, odpowiednio przystosowana do pracy w zewnętrznych warunkach środowiskowych.

Wspólną cechą powyższych kamer IP LC Security jest  możliwość wygenerowania czystego, ostrego i szczegółowego obrazu w rozdzielczości VGA (częstotliwość odświeżania obrazu do 25 kl./s), który umożliwia rozpoznanie obserwowanych osób i przedmiotów. Wszystkie trzy kamery IP VGA oferują łączność bezprzewodową w standardzie 802.11b/g, dzięki czemu charakteryzują się łatwą instalacją nawet w trudno dostępnych miejscach. Każda z nich posiada także wbudowany reflektor podczerwieni, który umożliwia prowadzenie skutecznego nadzoru wideo w każdych warunkach oświetleniowych, nawet w sytuacjach całkowitego braku oświetlenia. Dzięki obsłudze urządzeń mobilnych bez problemu możemy zdalnie podglądać obraz z kamer, niezależnie od tego gdzie w danym momencie się znajdujemy. Modele do zastosowań wewnętrznych (LC-350 i LC-355) zostały wyposażona w dwukierunkową komunikację audio (wbudowany mikrofon i głośnik), która doskonale uzupełnia każdą profesjonalną instalację CCTV IP.

Pozostałe opcje użytkowe nowych kamer sieciowych VGA marki LC Security: wysyłanie zdjęć na e-mail i FTP, szybka transmisja przez sieć, funkcja detekcji ruchu, obrót poziomo 270° i pochylenie pionowo 90° (model LC-355 IP) oraz unikalny adres DDNS.