Bezprzewodowa kamera HD do monitoringu

Strona główna  »  Artykuły  »  Bezprzewodowa kamera HD do monitoringu


Bezprzewodowa kamera HD do monitoringu
Z myślą o budowie skutecznych instalacji CCTV IP wewnątrz budynków, firma LC Security wprowadziła do swojej oferty kolejną niedroga kamerę IP, która charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością oraz wręcz doskonałą jakością generowanego obrazu. Bezprzewodowa kamera HD w wersji LC-351 doskonale sprawdza się w systemach telewizji dozorowej dla takich obiektów, jak: domy, przedszkola, sklepy, biura, hotele, itp.

Podstawową zaletą kamery IP LC-351 jest bardzo szczegółowa wideoweryfikacja obserwowanych osób, przedmiotów i zdarzeń alarmowych. Umożliwia ją ostry, pozbawiony szumów i bogaty w detale obraz w rozdzielczości do 2 Mpix (kamera obsługuje rozdzielczość HD 720p @ 30 kl./s). Nad prawidłowym odwzorowaniem obserwowanej sceny czuwa wysokiej jakości przetwornik obrazu CMOS z funkcją progresywnego skanowania, która pozwala na prawidłowe uchwycenie ruchomych obiektów (brak efekty rozmytych i postrzępionych krawędzi).

Kamera sieciowa LC-351 LC Security jest urządzeniem bezprzewodowym, dzięki czemu charakteryzuje się łatwym montażem nawet w trudno dostępnych miejscach. Dzięki obsłudze urządzeń mobilnych typu iPhone / Android, w każdej chwili możemy uzyskać podgląd obrazu z kamery, niezależnie od tego gdzie w danym momencie się znajdujemy. Godne uwagi są także inne właściwości kamery IP LC-351, takie jak: wejście i wyjście audio, funkcja detekcji ruchu, maski prywatności, powiadamianie o zdarzeniach alarmowych na e-mail oraz funkcja Dzień/Noc pozwalająca na prowadzenie obserwacji przez całą dobę.