Monitoring IP wewnątrz budynków

Strona główna  »  Artykuły  »  Monitoring IP wewnątrz budynków


Monitoring IP wewnątrz budynków
Z przyjemnością przedstawiamy niewielkich rozmiarów kamerę komaptkową IP w wersji LC-358 LC Security, która została zaprojektowana z myślą o prowadzeniu obserwacji w takich obiektach, jak: szkoły, przedszkola, uczelnie wyższe, hotele, itp. Kamerę IP LC-358 wyposażono w zwartą i solidną obudowę, dzięki czemu doskonale nadaje się do montażu na korytarzach szkolnych.

Kamera IP kompaktowa LC-358 korzysta z przetwornika obrazu typu CMOS, który gwarantuje prawidłowe odwzorowanie obserwowanej sceny oraz dostarcza ostry, szczegółowy obraz o naturalnych kolorach w rozdzielczości VGA (640 x 480 pikseli) lub QVGA (320 x 240 pikseli) w kompresji MJPEG (częstotliwość odświeżania obrazu do 25 klatek na sekundę). Niezwykle istotną właściwością kamery sieciowej LC-358 jest możliwość pracy w bezprzewodowej sieci WiFi, dzięki czemu jej instalacja nawet w trudno dostępnych miejscach jest  łatwa i szybka. Wymienna optyka pozwala nam odpowiednio dopasować kamerę do miejsca pracy. Standardowo model LC-358 został wyposażony w obiektyw o stałej ogniskowej 4 mm.

Należy także dodać, że kamera IP wewnętrzna LC-358 została odpowiednio dostosowana do udostępniania zdalnego podglądu nawet czterem kompatybilnym smartfonom jednocześnie. Kamera współpracuje z Androidem oraz wszelkimi urządzeniami zdalnymi bazującym na systemie operacyjnym iOS (iPad, iPhone i podobne).