GV-LPR-4/12

Strona główna  »  Artykuły  »  GV-LPR-4/12


GV-LPR-4/12
System identyfikacji tablic rejestracyjnych GV-LPR-4/12 marki GeoVision to rewelacyjna propozycja na dozorowanie miejsc o wzmożonym natężeniu ruchu drogowego. System został zaprojektowany z myślą o pracy w najbardziej wymagających systemach monitoringu i kontroli ruchu drogowego.
Ze względu na swoje ogromne możliwości, doskonałą jakość obraz oraz praktycznie 100% skuteczność w identyfikacji doskonale sprawdza się podczas pracy w monitoringu przejść granicznych, tras szybkiego ruchu, punktów kontrolnych na autostradach oraz dużych parkingów. System GV-LPR-4/12 marki GeoVision został wyposażony w profesjonalną kartę DVR z serii GV-1480 oferującą cyfrowy zapis obrazu z szybkością 400 klatek na sekundę. Głównym plusem systemu identyfikacji tablic rejestracyjnych z serii GV-LPR-4/12 jest bardzo krótki czas procesu identyfikacji. Obróbka obrazu oraz porównanie numeru tablicy z numerami tablic w bazie danych zajmuje jedynie 0,2 sekundy. Dodatkowe walory użytkowe systemu:
- specjalne funkcje uwydatniające szczegóły tablicy,
- łatwy odczyt,
- przyjazny interfejs,
- szeroka baza danych z numerami tablic,
- zapis obrazu w formacie JPEG,
- możliwość monitorowania 4 pasów ruchu.
Cennik kart GeoVision oraz systemów identyfikacji tablic rejestracyjnych znajdą Państwo w centrum zabezpieczeń – www.ctr.pl : CTR Partner.