Kamery wandaloodporne IP SNC-DF85P

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery wandaloodporne IP SNC-DF85P


Kamery wandaloodporne IP SNC-DF85P
Kamery wandaloodporne IP SNC-DF85P Sony to zaawansowane urządzenia sieciowe, na wyposażeniu których znajduje się szereg ciekawych rozwiązań technologicznych pozwalających na skuteczne monitorowanie obiektów. Kamera sieciowa IP z serii SNC-DF85P pozwala na wytworzenie obrazu w rozdzielczości maksymalnej na poziomie 768 x 576 dla kodeka JPEG lub 640x480 dla kodeka MPEG-4.
Niezależnie od wykorzystywanej techniki kompresji pozwala na wyświetlanie obrazu z częstotliwością do 25 kl./s co gwarantuje płynność nagrań wideo. Dzięki dużej ilości szczegółów w obrazie, co w dużej mierze jest zasługą profesjonalnej matrycy 1/3” CCD z technologią DynaView 440.000 pikseli oraz funkcji WDR (White Dynamic Range), kamera kopułkowa IP SNC-DF85P rewelacyjnie sprawdza się w systemach gdzie konieczna jest precyzyjna identyfikacja obiektów. Model SNC-DF85P posiada estetycznie i solidnie wykonaną obudowę wandaloodporną IP66, dzięki której cechuje się podwyższoną odpornością na kurz, działanie wody i uszkodzenia mechaniczne. Niezwykle ważną cechą użytkową omawianego produktu jest inteligentna analiza obrazu (Sony DEPA), która poprzez zautomatyzowanie niektórych prac dozorowych zwiększa skuteczność instalacji wizyjnych. Warto również wspomnieć o wbudowanej funkcji Dzień/Noc (tryb kolorowy, tryb monochromatyczny) oraz możliwości współpracy z zewnętrznym promiennikiem podczerwieni, co czyni z kamery IP SNC-DF85P kompletne narzędzie do prowadzenia całodobowego nadzoru wizyjnego. Łatwą instalację zapewnia obsługą standardu PoE (możliwość zasilenia bezpośrednio z sieci Ethernet). Inne cechy użytkowe kopułkowej kamery IP Sony z serii SNC-DF85P:

  • Innowacyjna technologia DFI (Dynamic Frame Integration) – prawidłowe odwzorowanie zarówno stojących jak i szybko poruszających się obiektów
  • Dwukierunkowe audio w kompresji G.711 i G.726 (akustyczne monitorowanie pomieszczeń)
  • Wejście i 2 wyjścia alarmowe (integracja z systemem alarmowym)
  • Wyjście analogowe BNC
  • Slot na kartę PC (karta pamięci)
  • Możliwość ustawienia aby kamera wykonała określone akcje (alarmy) bądź zmieniła jakość nagrywanych filmów