SNP-3750 IPOLIS Samsung

Strona główna  »  Artykuły  »  SNP-3750 IPOLIS Samsung


SNP-3750 IPOLIS Samsung
SNP-3750 Samsung IPOLIS to profesjonalne, sieciowe kamery szybkoobrotowe, które doskonale łączą funkcjonalność i najwyższą jakość generowanego obrazu. Kamery szybkoobrotowe IP z serii SNP-3750 zostały stworzone z myślą o pracy w zaawansowanych systemach nadzoru wideo, od których jednocześnie wymaga się wysokiej jakości obrazu oraz efektywnej pracy w sieci IP.
Nowe kamery IP PTZ z serii SNP-3750 Samsung pozwalają na zdalne sterowanie obrotem/nachylenie/zbliżeniem, dzięki czemu doskonale nadają się do zastosowania w miejscach, gdzie konieczne jest śledzenie obserwowanych obiektów. Dużą zaletą omawianego produktu jest potężny bo aż 37-krotny zoom optyczny, który w połączeniu z dodatkowym, 12-krotnym zoomem optycznym pozwala na niezwykle precyzyjną identyfikację obserwowanych obiektów. Kamery szybkoobrotowe IP z serii SNP-3750 zostały bardzo dobrze przystosowane do pracy w sieci IP. Model SNP-3750 Samsung oferuje kodowanie strumienia wideo w dwóch standardach (MPEG-4 i JPEG) oraz pozwala na przesyłanie wielu niezależnie konfigurowalnych strumieni wideo z prędkością do 25 klatek na sekundę w rozdzielczości 4-CIF, CIF lub QCIF. Dzięki możliwości przesyłania wielu strumieni, różniących się od siebie metodą kompresji oraz rozdzielczością obrazu, możemy optymalnie przystosować jakość obrazu do wymagań stawianych przez instalację CCTV IP. Kamery IP z serii SNP-3750 zostały również wyposażone w funkcję dzień/noc z filtrem podczerwieni IRC, dzięki czemu mogą stabilnie i skutecznie pracować w zmiennych warunkach oświetleniowych (monitoring całodobowy).

Pozostałe właściwości techniczne szybkoobrotowej kamery IP z serii SNP-3750 Samsung IPOLIS:

  • Rozdzielczość pozioma: tryb kolorowy 550TVL, tryb czarno-biały 680TVL,
  • Światłoczułość: 0,7 lux (kolorowy dzienny), 0,03 tryb (monochromatyczny nocny),
  • Nowoczesne rozwiązania technologiczne: system cyfrowej redukcji szumów SSNRII, rozszerzona funkcja dynamiki SSDR, cyfrowa stabilizacja obrazu DIS, kompensacja silnych źródeł świetlnych HLC,
  • Zaawansowane funkcje alarmowe i powiadamiania,
  • Inteligentna wideo analiza obrazu.