Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


Marka iProVel przygotowała dla swoich klientów bogatą ofertę. Znalazły się w niej nowoczesne urządzenia monitoringu wizyjnego, takie jak kamery IP, kamery CCTV, rejestratory NVR oraz inne akcesoria do budowy lub modernizacji systemów monitoringu.
Decydując się na monitoring w firmie, przede wszystkim musimy określić, jaki system będzie nam najbardziej odpowiadał. Obecnie najczęściej przedsiębiorcy sięgają po system wizyjny IP, choć zdarzają się też i tacy, którzy są wierni kamerom analogowym. Jest też jeszcze trzecia opcja, a więc system AHD.
Potrzebujesz niedrogiej i funkcjonalnej kamery IP z opcją panoramowania i pochylenia? A może poszukujesz skutecznej kamery IP, która sprawdzi się jako elektroniczna niania? W tym i w wielu innych zastosowaniach doskonale sprawdza się najnowsza kamera IP obrotowa marki LC Security w wersji LC-310.
Zapoznaj się z CTR PARTNER opinie, dzięki którym wybierzesz urządzenia do budowy elektronicznych systemów zabezpieczeń, które będą w 100% odpowiadały Twoim wymaganiom, nawet tym największym. Tym razem w CTR PARTNER opinie przyjrzymy się bliżej nowej kamerze LC Security - wandaloodporna kamera IP kopułkowa LC-144-IP.
Miło nam poinformować, że w sprzedaży pojawiła się nowa, niezwykle funkcjonalna kamera samochodowa ukryta w lusterku LC-185CD marki LC Security, którą na tle innych profesjonalnych produktów tego typu, wyróżnia atrakcyjna cena i maksymalna skuteczność pracy. Podstawowym atutem kamery do samochodów LC-185CD jest to, że składa się ona z dwóch, a nie jednej kamery, jak to ma miejsce w przypadku większości wideorejestratorów samochodowych. Dzięki tej właściwości proponowane przez nas urządzenie pozwala na filmowanie zarówno tego co dzieje się przed samochodem, jak i tego co dzieje się za tylną szybą.
Poszukujesz uniwersalnej kamery IP , która będzie przesyłać obraz i dźwięk do komputera lub urządzeń mobilnych za pomocą sieci WiFi? Oczekujesz od niej wyraźnego obrazu oraz możliwości prowadzenie dyskretnej obserwacji? Jeśli tak to mini kamera sieciowa AI-BALL jest urządzeniem, które z całą pewnością zwróci na siebie Twoją uwagę. Na wstępie należy zaznaczyć, że kamera IP AI-BALL jest najprawdopodobniej najmniejszą na świecie kamerą WiFi tego typ.
Z myślą o budowie dyskretnych systemów dozoru wideo IP wewnątrz budynków, firma Geovision wprowadziła do swojej oferty mini kamerę sieciową GV-MFD1501-1F, która ze względu na swoje parametry użytkowe, doskonale sprawdzi się w instalacjach monitoringu IP dla biur, sklepów, kantorów, instytucji finansowych oraz innych obiektów, w których konieczne jest prowadzenie stabilnej obserwacji przez całą dobę. Dzięki zgodności ze standardami ONVIF (Profile S), PSIA i RTSP, kamera IP mini-kopułkowa GV-MFD1501-1F Geovision nadaje się do zastosowania w systemach dozoru wideo, w których pracują urządzenia sieciowe różnych producentów.
Jedną z ciekawszych propozycji na budowę monitoringu megapikselowego dla magazynu czy składu budowlanego jest kamera IP LC Security w wersji LC-555 LC Security, którą zamkniętą w szczelnej i odpornej na akty wandalizmu obudowie (możliwy montaż kamery wewnątrz i na zewnątrz budynków) oraz odpowiednio przystosowano do prowadzenia obserwacji przez całą dobę (automatyczna funkcja Dzień/Noc z niezawodnym promiennikiem podczerwieni zapewniającym widoczność w całkowitej ciemności w promieniu 25 m).
Z przyjemnością przedstawiamy ekonomiczną kamerę IP do monitoringu wideo boisk, parkingów i innych terenów zewnętrznych, która charakteryzuje się bardzo korzystnym stosunkiem jakości do ceny oraz bardzo dobrą jakością generowanego obrazu. Mowa o nowej kamerze IP PTZ firmy LC Security w wersji LC-340 IP, przy pomocy której stworzymy skuteczny i niezawodnie działający system monitoringu wideo .
Uniwersalny rejestrator hybrydowy LC-SDVR-160 LC Security to profesjonalne urządzenie do monitoringu wizyjnego, które łączy zalety tradycyjnych rejestratorów DVR z zaletami urządzeń sieciowych. Dostępny w cenie konwencjonalnego rejestratora cyfrowego, pozwala na budowę efektywnych systemów telewizji dozorowej CCTV i CCTV IP.
Z przyjemnością przedstawiamy niewielkich rozmiarów kamerę komaptkową IP w wersji LC-358 LC Security, która została zaprojektowana z myślą o prowadzeniu obserwacji w takich obiektach, jak: szkoły, przedszkola, uczelnie wyższe, hotele, itp. Kamerę IP LC-358 wyposażono w zwartą i solidną obudowę, dzięki czemu doskonale nadaje się do montażu na korytarzach szkolnych.
Z przyjemnością prezentujemy 9-kanałowy rejestrator IP HD LC-9000NVR LC Security, który doskonale sprawdzi się w instalacjach nadzoru wideo CCTV IP dla takich obiektów, jak: hotele, przedsiębiorstwa produkcyjne, placówki edukacyjne, szpitale oraz instytucje finansowe. Jego podstawową zaletą użytkową jest możliwość jednoczesnego podglądu i zapisu obrazu w jakości HD 1280 x 720p (zapis z prędkością do 30 klatek na kanał, kompresja wideo H.264), dzięki czemu dostarcza materiały wideo, które zapewniają szczegółową wideoweryfikację osób, przedmiotów i zdarzeń alarmowych.
Z myślą o budowie skutecznych instalacji CCTV IP wewnątrz budynków, firma LC Security wprowadziła do swojej oferty kolejną niedroga kamerę IP, która charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością oraz wręcz doskonałą jakością generowanego obrazu. Bezprzewodowa kamera HD w wersji LC-351 doskonale sprawdza się w systemach telewizji dozorowej dla takich obiektów, jak: domy, przedszkola, sklepy, biura, hotele, itp.
Firma Geovision wprowadziła do sprzedaży nową serię kamer IP, które umożliwiają budowę niezawodnych i co ważniejsze skutecznych w działaniu systemów monitoringu IP dla środków transportu publicznego. Monitoring IP pociągów, autobusów czy tramwajów budowany na bazie nowych kamer sieciowych Geovision z serii GV-MDR spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Z myślą o stale rosnących potrzebach użytkowników oraz coraz większemu zapotrzebowaniu na systemy telewizji przemysłowej budowane w technologii IP, firma LC Security postanowiła rozszerzyć swoją ofertę kamer IP o trzy nowe, przystępne cenowo dla każdego, kamery sieciowe VGA.
Liczne zagrożenia, które w ostatnim czasie pojawiają się w budynkach szkolnych i w najbliższych ich otoczeniu sprawiają, że coraz częściej placówki edukacyjne decydują się na budowę systemów telewizji przemysłowej w oparciu o nowoczesne kamery megapikselowe (monitoring IP szkoły). Jak wynika z licznych statystyk, systemy nadzoru wideo są skutecznym narzędziem walki z patologicznymi zachowaniami uczniów, przemocą fizyczną oraz wszelkimi zagrożeniami zewnętrznymi.
Kamera kopułkowa IP z serii LC-613 LC Security to efektywne i niezawodne w działaniu urządzenie wizyjne, które zaprojektowano z myślą o zastosowaniu w wymagających systemach monitoringu wizyjnego CCTV IP (przeznaczona do pracy wewnątrz budynków). Jedną z podstawowych zalet użytkowych kamery sieciowej LC-613 IP jest wbudowany reflektor podczerwieni IR LED (16 nowoczesnych diod), zapewniający podświetlenie do 15 metrów oraz umożliwiający prowadzenie efektywnego nadzoru wideo nawet w całkowitej ciemności.
Kamera sieciowa IC-7000PoE v3 firmy EDIMAX to funkcjonalne rozwiązanie w przystępnej cenie, zaprojektowane z myślą o zastosowaniu w systemach nadzoru wideo dla biur, sklepów oraz domów jednorodzinnych. Kamera IP IC-7000PoE v3 może pracować w wewnątrz budynków.
Rejestratory sieciowe QNAP to w opinii wielu ekspertów jedne z najlepszych tego typu urządzeń na rynku. Wszystkie dostępne w ofercie rejestratory QNAP cechuje podwyższona funkcjonalność, możliwość współpracy z kamerami IP różnych producentów oraz niezawodne działanie. Ze względu na duże zróżnicowanie oferty, rejestratory sieciowe QNAP znajdują zastosowanie zarówno w prostych, jak i bardzo złożonych instalacjach nadzoru wideo.
Kamera megapikselowa GV-BX140DW firmy Geovision to urządzenie, które zaprojektowano z myślą o prowadzeniu efektywnego nadzoru wideo w miejscach, w których mamy do czynienia z niejednolitym oświetleniem obserwowanej sceny. W celu umożliwiania prawidłowej pracy w niekorzystnych warunkach oświetleniowych, producent wyposażył kamerę GV-BX140DW w funkcję Dzień/Noc (mechaniczny filtr podczerwieni) oraz szeroki zakres dynamiki WDR, który zdecydowanie poprawia rozpoznawalność obiektów znajdujących się w prześwietlonych lub zaciemnionych obszarach.
Prezentujemy najwyższej klasy kamery IP Vivotek z serii IP8151P, które swoich użytkowników zachwycą bogactwem funkcji oraz doskonałą jakością reprodukowanych obrazów, zarówno w dzień jak i w nocy. Kamery sieciowe z serii IP8151P wyposażono bowiem w funkcję Dzień/Noc z usuwalnym filtrem podczerwieni IRCut, dzięki czemu mogą skutecznie pracować w trybie całodobowym.
QNAP VS-4012U-RP Pro to najwyższej klasy rejestrator sieciowy NVR w obudowie serwerowej 1U typu RACK, będący kompletnym systemem zapisu i zarządzania materiałem wizyjnym dla systemów nadzoru wideo CCTV IP. Ze względu na swoje parametry użytkowe, rejestrator IP VS-4012U-RP Pro idealnie nadaje się do zastosowania w średniej wielkości budynkach, bowiem oferuje jednoczesny zapis i podgląd obrazu dla maksymalnie 12 kamer IP – rozdzielczość VGA, D1 i megapikselowe do 8 Mpix.
Wysokiej klasy rejestrator sieciowy NVR firmy QNAP z serii VS-2004Pro to produkt cechujący się podwyższoną funkcjonalność, który umożliwia zapis i podgląd obrazu z maksymalnie 4 kamer sieciowych. Dzięki zaimplementowanym rozwiązaniom technologicznym, rejestrator IP VS-2004 Pro firmy QNAP rewelacyjnie sprawdza się w małych, lecz wymagających instalacjach nadzoru wideo dla biur, małych firm i punktów sprzedaży detalicznej.
Prezentujemy w pełni zintegrowaną kamerę szybkoobrotową IP z serii LC 15-CD55W-1010-IP, będącą idealną propozycją dla wymagających systemów monitoringu wizyjnego IP, w których konieczne jest prowadzenie obserwacji w trudnych warunkach środowiskowych i oświetleniowych. Kamery obrotowe LC 15-CD55W-1010-IP wyposażono w wandaloodporną o klasie szczelności IP66 obudowę z wentylatorem i grzałką, dzięki której kamera bez problemu znosi trudy pracy w środowisku zewnętrznym.
Dyski sieciowe QNAP w wersji TS-412 to najwyższej klasy urządzenia sieciowe, służące do bezpiecznego i wydajnego przechowywania i udostępniania danych znajdujących się na dyskach twardych w sieci lokalnej oraz sieci Internet. Jedną z podstawowych zalet użytkowych prezentowanego produktu jest możliwość podłączeń do 4 kamer IP (Vivotek, Acti i inne), co pozwala na budowę instalacji monitoringu wizyjnego.
AXIS M1044-W to profesjonalne kamery sieciowe, które cechują kompaktowe wymiary oraz podwyższona funkcjonalność, pozwalająca na budowę efektywnych systemów monitoringu wizyjnego dla małych firm, sklepów i mieszkań. Jedną z najważniejszych cech użytkowych tej niewielkiej kamery IP jest bezprzewodowa łączność w standardzie 802.11n z protokołem WPS (WiFi Protected Setup), zapewniającym bezpieczną pracę w sieci IP.
Firma Bosch Security System rozszerzyła swoją ofertę z zakresu rozwiązań sieciowych o nową linie macierzy dyskowych iSCSI DLA-1400, które cechuje bardzo wysoka funkcjonalność oraz niezawodne działanie. Macierze dyskowe iSCSI DLA-1400 Bosch to coś więcej niż tylko pamięć masowa na dane audio/wideo, to także inteligentna platforma sieciowa, która pozwala na obsługę do 128 kamer sieciowych z możliwością prostego i szybkiego rozszerzenia do maksymalnie 512 sieciowych kanałów wizyjnych na system.
VS8401 VIVOTEK to wysokiej jakości 4-kanałowy wideo serwer z kompresją H.264, który doskonale nadaje się do zastosowania w wymagających systemach monitoringu IP. Serwery wizyjne z serii VS 8401 VIVOTEK zostały stworzone z myślą o modernizacji analogowych systemów telewizji przemysłowej na cyfrowe, w których transmisja sygnałów wizyjnych odbywa się za pomocą sieci IP.
GV-VD520D to wandaloodporna kamera megapikselowa firmy Geovision, która w najbliższym czasie rozszerzy ofertę tej firmy z zakresu profesjonalnych kamer IP, pracujących w zgodzie ze standardem Full HD 1080p. Kamera sieciowa w wersji GV-VD520D będzie dostarczać obraz w rozdzielczości do 5 Mpix przy częstotliwości jego odświeżania na poziomie 10 kl./s.
Firma Geovision zapowiedziała wprowadzenie kolejnej 5-megapikselowej kamery IP, tym razem w wersji GV-FD520D, która podobnie jak dotychczasowe rozwiązania tej marki będzie doskonale łączyć jakość, funkcjonalność i atrakcyjną cenę. Kopułkowa kamera IP w wersji GV-FD520D oprócz możliwości wygenerowania krystalicznie czystego i niezwykle szczegółowego obrazu w rozdzielczości 5Mpix, będzie oferować wiele użytecznych rozwiązań, zwiększających skuteczność pracy sieciowych systemów nadzoru wideo. 
W ofercie firmy Bosch Security Systems pojawiły się nowe kamery kopułkowe IP z serii 225 IR, których podstawową zaletą użytkową jest możliwość dostarczania wyraźnych obrazów, niezależnie od panujących warunków oświetleniowych – efektywny nadzór wideo w trybie całodobowym.
Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom użytkowników systemów monitoringu IP firma Bosch Security Systems rozszerzyła swoją ofertę w zakresie kamer sieciowych o nowe kamery kompaktowe / kopułkowe w wersji IP 265 HD. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym, kamery IP z serii 265 HD Bosch są w stanie dostarczyć wyraźny obraz w standardzie HD 720p oraz zapewnić najdokładniejsze w swojej klasie odwzorowanie kolorów.
Prezentujemy profesjonalną kamerę kopułkową wewnętrzną z serii GV-MFD220 Geovision, której podstawową zaletą użytkową jest możliwość wygenerowania czystego, ostrego i niezwykle szczegółowego obrazu w rozdzielczości Full HD 1080p przy częstotliwości odświeżania obrazu do 30 kl./s. Ze względu na rewelacyjną jakość obrazu, jaką możemy uzyskać przy pomocy kamery GV-MFD220 jest to rozwiązanie, które doskonale nadaje się do zastosowania w miejscach, gdzie szczególny nacisk kładzie się na precyzyjną identyfikację osób i przedmiotów.
Prezentujemy funkcjonalną kamerę wandaloodporną IP z serii GV-VD120D Low Lux marki Geovision, która została zaprojektowana z myślą o prowadzeniu efektywnego nadzoru wideo w trudnych warunkach środowiskowych. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, kamera sieciowa GV-VD120D Low Lux może skutecznie pracować w zmiennych warunkach oświetleniowych (funkcja Dzień/noc, wbudowany reflektor podczerwieni IR LED, zwiększona czułość dla trybu kolorowego do 0,15 lux) oraz w miejscach, gdzie istnieje ryzyko fizycznego urządzenia kamer telewizji przemysłowej (wandaloodporna obudowa o normie IP66).
Przedstawiamy wysokiej jakości wandaloodporne kamery AXIS z serii M3114-R, które rewelacyjnie sprawdzają się w miejscach, w których istnieje ryzyko uszkodzenia kamer telewizji przemysłowej IP. Kamery AXIS w wersji M3114-R posiadają kopułkową obudowę w standardzie IP66/IP67, dzięki czemu są powszechnie wykorzystywane do budowy mobilnych systemów monitoringu np. pojazdów takich jak: autobusy, tramwaje pociągi, itp.
Kompaktowe kamery Vivotek z serii IP7130 są jedną z ciekawszych propozycji na budowę skutecznych i funkcjonalnych systemów monitoringu IP dla domów, sklepów oraz firm. Prezentowane kamery sieciowe doskonale łączą wysoką jakość dostarczanych obrazów, funkcjonalność oraz przystępną cenę.
Nowoczesne systemy monitoringu IP ukazują całkowicie nowe oblicze systemów nadzoru wideo. Te nowoczesne instalacje telewizji przemysłowej buduje się z wykorzystaniem urządzeń sieciowych (kamery IP, wideo serwery, rejestratory IP), oprogramowania oraz sieci komputerowych z protokołem TCP/IP, dzięki czemu monitoring IP jest kompatybilny z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.
IP8162 SUPREME to profesjonalne kamery IP Vivotek dostarczające obraz w pełnej rozdzielczości Full HD (1080p), obsługujące zasilanie PoE, funkcję Dzień/Noc (mechaniczny filtr IRCut) oraz potrójne kodowanie (H.264, MPEG-4 oraz MJPEG), zapewniające efektywną pracę we wszystkich współczesnych sieciach komputerowych z protokołem TCP/IP.
Kamera kompaktowa IP z serii IP7153 VIVOTEK to funkcjonalne urządzenie wizyjne mające do zaoferowania funkcję Dzień/Noc z mechanicznie odsuwanym filtrem podczerwieni, wysoką jakość obrazu oraz dwukierunkową komunikację audio przez protokół SIP. Dzięki swoim cechom użytkowym, kamera sieciowa IP 7153 VIVOTEK znajduje szerokie zastosowanie we współczesnych sieciowych systemach nadzoru wideo CCTV IP.
Firma VIVOTEK przedstawia wysokiej jakości megapikselową kamerę IP w wandaloodpornej IP66, która doskonale sprawdza się w wymagających systemach nadzoru wideo IP. Kamera sieciowa FD 8133V VIVOTEK została przystosowana do pracy w najtrudniejszych warunkach, w których standardowe rozwiązanie nie zdają swojego egzaminu.
Przedstawiamy wysokiej jakości transkoder RX7101 VIVOTEK , który dzięki swojej odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji pozwala na połączenie sieciowych urządzeń wideo, w tym kamery IP i wideo serwerów z urządzeniami analogowymi w postaci odbiorników telewizyjnych, analogowych monitorów i innych.
VIVOTEK SD7151 to wysokiej jakości szybkoobrotowa kamera IP, która została zaprojektowana z myślą o pracy w środowisku zewnętrznym oraz w miejscach, w których konieczne jest prowadzenie nadzoru wideo w trybie całodobowym. Kamera szybkoobrotowa IP w wersji VIVOTEK SD 7151 oferuje 18-krotny zoom optyczny, a dzięki zastosowanemu wysokiej jakości mechanizmowi Pan/Tilt może wykonywać szybkie i precyzyjne ruchu w zakresie 360 stopni w poziomie oraz 90 stopni w pionie.
PT7135 VIVOTEK to obrotowa kamera IP, cechująca się dobrą jakością dostarczanego obrazu oraz niezwykle atrakcyjną ceną. Jest to najtańsza na rynku kamera obrotowa IP oferująca obraz w rozdzielczości VGA, który jest przekazywany z prędkością do 30 klatek na sekundę. Pozwala to na otrzymanie płynnych nagrań wideo, umożliwiających rozpoznanie zarejestrowanych zdarzeń alarmowych, osób oraz przedmiotów.
Przedstawiamy najnowszy wideo serwer IP firmy Geovision, który znajduje zastosowanie podczas przechodzenia z instalacji analogowych na instalacje sieciowe CCTV IP. Najnowszy wideo serwer w wersji GV-VS04H może współpracować z maksymalnie 4 analogowymi kamerami CCTV.
Kamery stałopozycyjne IP AXIS z serii P33 to najwyższej klasy urządzenia sieciowe, cechujące się doskonałą jakością generowanego obrazu, wysoką funkcjonalnością oraz niezawodną pracą. Kopułkowe kamery AXIS P33 ze względu na swoje bardzo korzystne parametry użytkowe sprawiają, że idealnie nadają się do prowadzenia dyskretnego nadzoru wizyjnego na obszarach otwartych, takich jak lotniska, linie metra, sklepy, szkoły i uczelnie oraz kampusy uniwersyteckie.
Kamery megapikselowe AV-1310DN to profesjonalne urządzenia wizyjne, które stworzono z myślą o umożliwieniu prowadzenia skutecznego nadzoru wideo w wymiarze całodobowym. Kamery IP w wersji AV-1310DN na tle innych urządzeń tej klasy wyróżniają się przede wszystkim za sprawą możliwości odświeżania obrazu z prędkością 32 kl./s dla maksymalnej rozdzielczości (1,3Mpix).
Dzienno-nocne kamery IP Dinion HD 720p firmy BOSCH to profesjonalne urządzenia dozorowe, które gwarantują wysoką jakość obrazu i dobre odwzorowanie barw, nawet w niesprzyjających warunkach oświetleniowych. Kamery IP Dinion HD 720p zostały zaprojektowane specjalnie pod kątem pracy w wymagających instalacjach CCTV IP, w których duży nacisk kładzie się na możliwości identyfikacji obserwowanych osób i obiektów.
VS-8032 QNAP to wysokiej klasy rejestrator NVR przeznaczony do budowy dużej wielkości systemów monitoringu IP dla wymagających obiektów. Rejestrator sieciowy VS-8032 QNAP jest urządzeniem typu standalone (samodzielnym), który posiada swój własny rozbudowany system zarządzania materiałem wizyjnym, procesory Intel Core 2 Duo oraz 2 GB pamięci RAM.
VS-4016U-RP firmy QNAP to wysokiej jakości rejestrator NVR w obudowie serwerowej typu 1U RACK, który dzięki korzystnej specyfikacji technicznej idealnie sprawdza się w nowoczesnych instalacjach monitoringu IP. Prezentowany produkt pozwala na obsługę wielu strumieni wideo z kamer IP, dzięki czemu bardzo dobrze sprawdza się w średniej i dużej wielkości systemach telewizji dozorowej IP.
Przedstawiamy wysokiej jakości kamerę megapikselową Geovision z serii GV-BX120D, która charakteryzuje się podwyższoną czułością na oświetlenie oraz możliwością wygenerowania szczegółowego, pełnego barw oraz ostrego obrazu w rozdzielczości 1,3Mpix. Kamera megapikselowa IP w wersji GV-BX120D została wyposażona w wiele ciekawych rozwiązań, których obecność pozwala na zwiększenie skuteczności działania systemów CCTV IP.
NVR-104V/P firmy QNAP to profesjonalny rejestrator IP stworzony z myślą o budowie nowoczesnych instalacji monitoringu wizyjnego CCTV IP dla małych firm i domów jednorodzinnych. Rejestrator sieciowy NVR-104V/P mimo niewielkich rozmiarów posiada na swoim wyposażeniu wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych, dzięki którym nie tylko zapewnia wysoką elastyczność instalacji CCTV IP, ale także najwyższą skuteczność działania.
BCS-NVR0404DS-L to wysokiej jakości urządzenie dozorowe, które stworzono z myślą o pracy w nowoczesnych systemach telewizji przemysłowej, w których transfer danych audio/video odbywa się za pośrednictwem sieci pakietowej IP. Rejestrator sieciowy z serii BCS-NVR0404DS-L pozwala na równoczesne wyświetlanie i zapis strumieni wideo z 4 kamer sieciowych IP, w tym również z kamer oferujących obraz w rozdzielczości megapikselowej.
AXIS P1344-E to wyspecjalizowana kamera sieciowa IP, której konstrukcja została odpowiednio przystosowana do pracy w środowisku zewnętrznym. Model AXIS P1344-E posiada solidną obudowę o normie IP66, która gwarantuje odpowiedni poziom ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi, szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych oraz zmiennymi temperaturami.
Prezentujemy funkcjonalną kamerę megapikselową IP z serii AXIS M1114, która nie tylko zapewnia wydajną pracę w sieci IP, ale także pozwala na wygenerowanie krystalicznie czystych i bardzo szczegółowych obrazów, które umożliwiają precyzyjną wideoweryfikację osób i obiektów. Kamery IP z serii AXIS M1114 doskonale nadają się do zabezpieczenia takich obiektów, jak: banki, punkty wymiany walut, salony jubilerskie, kasyna, hotele, itp.).
AXIS M1104 2.8mm to wysokiej klasy kamera megapikselowa IP oferująca kodowanie obrazu w standardzie H.264 oraz krystalicznie czysty i bogaty w detale obraz w rozdzielczości maksymalnej 1 Mpx/ HDTV 720p. Kamery IP z serii AXIS M1104 2.8mm doskonale nadają się do budowy wymagających instalacji CCTV IP dla takich obiektów, jak: biura, oddziały banków, kantory, kasyna, sklepy, hotele, itp.
CAM-5321P to niezwykle funkcjonalne i efektywne w działaniu kamery IP, które zostały zaprojektowane z myślą o pracy w wymagających systemach telewizji dozorowej CCTV IP. Kamery IP z serii CAM-5321P posiadają na swoim wyposażeniu wszystko co jest potrzebne do prawidłowej i efektywnej pracy w sieciowych systemach telewizji przemysłowej.
Zintegrowana kamera IP z serii GV-BL110D firmy Geovision to urządzenie, którego konstrukcja pozwala na skuteczną pracę, praktycznie w każdych warunkach oświetleniowych. Kamery IP GV-BL110D posiadają zaawansowaną funkcję Dzień/Noc IR, dzięki której mogą stabilnie pracować w zmiennych warunkach oświetleniowych.
Kamera kompaktowa IP ACM-5711 to kolejna, niezwykle ciekawa propozycja firmy ACTi na prowadzenie skutecznej obserwacji w sieciowych systemach telewizji przemysłowej. Prezentowana kamera IP nie tylko zapewnia wysoką jakość obrazu, ale także pozwala na nasłuchiwanie otoczenia (możliwość zapisu dźwięku), co stanowi doskonałe uzupełnienie dla każdej wymagającej instalacji CCTV IP.
Kamery IP ACM-3511 firmy ACTi to zaawansowane technicznie urządzenia wizyjne, dysponujące obrazem o megapiksleowej rozdzielczości oraz mechanicznie odsuwanym filtrem IRCut, który pozwala na prowadzenie obserwacji nawet w przypadku całkowitego braku oświetlenia. Kamery megapikselowe IP z serii ACM-3511 dzięki wysokiej rozdzielczości obrazu mogą skutecznie zastąpić kilka standardowych kamer przemysłowych, co w rezultacie pozwoli na obniżenie kosztów budowy i eksploatacji systemów nadzoru wideo.
SNP-3750 Samsung IPOLIS to profesjonalne, sieciowe kamery szybkoobrotowe, które doskonale łączą funkcjonalność i najwyższą jakość generowanego obrazu. Kamery szybkoobrotowe IP z serii SNP-3750 zostały stworzone z myślą o pracy w zaawansowanych systemach nadzoru wideo, od których jednocześnie wymaga się wysokiej jakości obrazu oraz efektywnej pracy w sieci IP.
Profesjonalna kamera IP SNC-570 IPOLIS firmy Samsung została specjalnie przygotowana do pracy w sieci IP, dzięki czemu pozwala na budowanie stabilnych i skutecznych systemów monitoringu wizyjnego CCTV IP. W kamerze cyfrowej z serii SNC-570 z rodziny IPOLIS zastosowano wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych, dzięki którym kamera jest w stanie wyświetlać obraz o najwyższym poziomie jakości.
Kamera IP AXIS M3011 to doskonała propozycja na prowadzenie dyskretnego monitoringu wizyjnego, z możliwością wykorzystania najnowszych zdobyczy techniki z zakresu przetwarzania i kompresji sygnałów wideo. Podstawową cechą, wyróżniającą model AXIS M3011 na tle innych kamer kopułkowych IP jest bardzo dyskretna obudowa do montażu wnękowego w syficie podwieszanym, przez co kamera staje się prawie niezauważalna dla osób znajdujących się w strefie monitorowanej.
Kamery wandaloodporne IP SNC-DF85P Sony to zaawansowane urządzenia sieciowe, na wyposażeniu których znajduje się szereg ciekawych rozwiązań technologicznych pozwalających na skuteczne monitorowanie obiektów. Kamera sieciowa IP z serii SNC-DF85P pozwala na wytworzenie obrazu w rozdzielczości maksymalnej na poziomie 768 x 576 dla kodeka JPEG lub 640x480 dla kodeka MPEG-4.
AXIS 233D to model wyspecjalizowanej kamery przemysłowej IP, która dzięki zaawansowanym funkcjom obrotu, pochylenia oraz zbliżenia pozwala na skuteczne monitorowanie takich obiektów, jak: centra handlowe, banki, urzędy, szkoły, magazyny, hurtownie oraz dworce kolejowe i autobusowe. Kamera sieciowa IP z serii AXIS 233D jest urządzeniem dualnym, czyli może skutecznie i stabilnie pracować w zmiennych warunkach oświetleniowych, co zapewnia wbudowana funkcja dzień/noc (dzień – tryb kolorowy, noc – tryb monochromatyczny).
Kamery megapikselowe IP z serii AXIS 211M to niezwykle interesująca propozycja na budowę zaawansowanych systemów wizyjnych, w których kluczowe znaczenie odgrywa wideoweryfikacja zarówno osób, obiektów, jak i zdarzeń alarmowych. Prezentowana kamera bazuje na przetworniku 1/3” CMOS z technologią progresywnego skanowanie, który pozwala na wygenerowanie krystalicznie czystego i bogatego w szczegóły obrazu o maksymalnej rozdzielczości 1,3Mpx (1280 x 1024 pikseli).
Kamera IP BL-C30CE Panasonic to wysokiej klasy bezprzewodowe urządzenie CCTV, które dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji bardzo dobrze sprawdza się we współczesnych systemach telewizji dozorowej IP. Prezentowane urządzenie zostało przystosowane do montażu wewnętrznego, jednak po zastosowaniu odpowiedniej obudowy może pracować w środowisku zewnętrznym.
Firma Sony przedstawia wyspecjalizowaną kamerę IP z serii SNC-DF80P IPELA, która dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji oraz bogatemu wyposażeniu technicznemu doskonale sprawdza się w zaawansowanych systemach sieciowego monitoringu wizyjnego. Podstawową zaletą użytkową kopułkowej kamery IP z serii SNC-DF80P Sony jest zaimplementowana technologia DEPA, która dzięki inteligentnej analizie obrazu oraz detekcji i wykrywaniu obiektów w znacznym stopniu zwiększa skuteczność prowadzonych prac obserwacyjnych.
SNC-RZ30P IPELA Sony to profesjonalna kamera szybkoobrotowa IP, która dzięki zaawansowanej technologicznie konstrukcji oraz bogatemu wyposażeniu rewelacyjnie sprawdza się w profesjonalnych instalacjach telewizji dozorowej IP. Zoom optyczny kamery IP SNC-RZ30P pozwala na dokonanie aż 25-krotnego zbliżenia, co sprawia, że prezentowana kamera jest niezastąpionym narzędziem systemach wideoweryfikacji osób i zdarzeń alarmowych.
Wideoserwery IP z serii GV-H.264 Video Server Geovision to zaawansowane technicznie urządzenia, które umożliwiają kamerą analogowym pracę w cyfrowych systemach monitoringu wizyjnego. Innymi słowy GV-H.264 Video Server umożliwia przekształcenie analogowego sygnału wizyjnego z konwencjonalnej kamery na sygnał cyfrowy (2 kanały wideo typu BNC), dzięki czemu podłączona do prezentowanego urządzenia kamera analogowa może pracować jako kamera IP.
Sieciowe kamery IP z serii WV-NW484S Panasonic to zaawansowane konstrukcyjnie urządzenia dozorowe, które dzięki obsłudze nowoczesnych rozwiązań pozwalają na prowadzenie efektywnego nadzoru wizyjnego z wykorzystaniem sieci komputerowej IP. Po podłączeniu kamery do sieci komputerowej mamy możliwość prowadzenia zdalnego monitoringu z dowolnego miejsca na świecie za pomocą przeglądarki internetowej.
Wysokiej klasy sygnalizatory alarmowe z serii SPW-250 firmy SATEL to doskonała propozycja na stworzenie stabilnej i skutecznej instalacji powiadamiania o sytuacjach alarmowych. Wewnętrzny sygnalizator alarmowy SPW-250 z zasilaniem awaryjnym w postaci baterii litowej doskonale sprawdza się w najbardziej wymagających systemach alarmowych.
Kamera SCC-B5399P firmy Samsung to zaawansowana technicznie kamera kopułkowa w obudowie wandaloodpornej, dzięki której może pracować w miejscach gdzie często dochodzi do aktów wandalizmu i uszkodzeń sprzętu CCTV. Kamera przemysłowa Samsung SCC-B5399P generuje krystalicznie czysty obraz w rozdzielczości 600 TVL, co jest zasługą nowoczesnego przetwornika 1/3' Super HAD PS CCD z procesorem DSP A1 firmy Samsung Electronics.
Systemy bezprzewodowe CamSat 2,4GHz mini to jedne z najlepszych zestawów nadawczo-odbiorczych służących do transmisji sygnałów audio/video z urządzeń CCTV. Zarówno nadajnik jak i odbiornik wchodzący w skład systemu CamSat 2,4GHz mini został przystosowany pod kątem pracy w nowoczesnych systemach telewizji przemysłowej CCTV.
Kamery na stadionach to dzisiejszych czasach niezbędny element zabezpieczający imprezy masowe. Kamery na stadionach zwiększają bezpieczeństwo przebywających na nich osób. Ponadto, pozwalają na łatwą identyfikację chuliganów i sprawców różnych wykroczeń.
Nowość rejestrator cyfrowy KPD-672 SATA to zaawansowane technicznie urządzenie do rejestracji sygnałów audio/video w systemach telewizji przemysłowej. Prezentowany model ze względu na liczbę wejść wideo przeznaczony jest do pracy w profesjonalnym monitoringu wizyjnym niedużych obiektów.
Kamery kopułkowe SID-47P Samsung to nowoczesne urządzenia dozorowe, których podstawową cechą jest podwyższona rozdzielczość pracy. Przy pomocy kamer SID-47P możemy prowadzić bardzo szczegółową obserwację, gdyż zastosowany w nich przetwornik obrazu generuje kolorowy obraz o poziomej rozdzielczości rzędu 580 linii telewizyjnych.
WV-CW380/G Panasonic to profesjonalna kamera CCTV z technologią Super Dynamic III i profesjonalnym przetwornikiem obrazu typu CCD. Rozdzielczość matrycy zastosowanego przetwornika to 752(H) x 582 (V), co pozwala na uzyskanie jasnego i ostrego obrazu.
Kolorowa kamera z serii WV-CL270 firmy Panasonic jest idealnym rozwiązaniem do monitoringu firm oraz różnego rodzaju sklepów. Główną zaletą użytkową kamery przemysłowej WV-CL270 jest generacja bardzo szczegółowo odwzorowanego obrazu (również przy obserwacji miejsc słabo oświetlonych).
Ze względu na swoje parametry techniczne kamera przemysłowa WV-CP480/G marki Panasonic jest propozycją na tworzenie efektywnych i wymagających systemów dozorowych. Doskonała jakość wytwarzanego przez prezentowaną kamerę obrazu sprawia, że model  WV-CP480/G z powodzeniem może pracować w zaawansowanych systemach wideoweryfikacji.
WV-CP484E Panasonic to kamera przemysłowa , która radzi sobie nawet w przypadku gdy obserwowana scena jest słabo oświetlona. To profesjonalne urządzenie dozorowe zaprojektowano z myślą o wykorzystaniu w profesjonalnej telewizji przemysłowej.
Zestaw CCTV „ monitoring sklepu ” to doskonałe połączenie jakości, funkcjonalności oraz wyjątkowo atrakcyjnej ceny. Prezentowany zestaw telewizji przemysłowej umożliwia sterowanie i podglądanie obrazów przez Internet.
Kolorowa wandaloodporna kamera LC-688C doskonale nadaje się do zastosowania w całodobowych systemach telewizji przemysłowej. Kopułowa wandaloodporna obudowa o zgodności z normą IP67, gwarantuje ochronę wewnętrznego modułu zarówno przed wilgocią jak i uszkodzeniami mechanicznymi.
GV 2008 to zaawansowana technologicznie karta DVR oferująca zapis z 8 kamer CCTV w bardzo wysokiej rozdzielczości. Producent karty GV2008 firma GeoVision zaimplementowała w niej wiele nowoczesnych rozwiązań, które do tej pory nie były spotykane w kartach DVR.
Hurtownia CCTV . GV 650 to kolejna profesjonalna karta DVR firmy GeoVision, która została odpowiednio przystosowana do pracy w wymagających aplikacjach CCTV. Za pomocą karty GV 650 możemy zbudować praktycznie dowolnej wielkości aplikację CCTV.
System identyfikacji tablic rejestracyjnych GV-LPR-4/12 marki GeoVision to rewelacyjna propozycja na dozorowanie miejsc o wzmożonym natężeniu ruchu drogowego. System został zaprojektowany z myślą o pracy w najbardziej wymagających systemach monitoringu i kontroli ruchu drogowego.
Karta DVR GV 800 firmy GeoVision to wysokiej klasy narzędzie dozorowe do zapisu obrazu z kamer przemysłowych. Karty dozorowe do zapisu sygnału audio/wideo z serii  GV 800 dostępne są w kilku wersjach.
Kamera obrotowa z serii LC-9027L/C to niezwykle funkcjonalne narzędzie dozorowe. Model LC-9027L/C został zaprojektowany z myślą o pracy w środowisku wewnętrznym.
Rejestrator cyfrowy z serii XQ1600 to urządzenie doskonale nadające się do prowadzenia rejestracji danych w nowoczesnych systemach CCTV. XQ1600 cechuje się dużą ilością wejść audio/wideo.
Rejestrator DG1648 został odpowiednio przystosowany do pracy w dużych systemach CCTV. Urządzenie oferuje nam możliwość zapisu obrazu z 16 kamer CCTV oraz dźwięku z 4 wejść audio.
DG0412 to doskonała propozycja na zapis danych z kamer przemysłowych w systemach monitoringu wizyjnego. Przy pomocy rejestratorów cyfrowych z serii DG 0412 możemy budować niewielkiej wielkości systemy monitoringu, maksymalnie składające się z 4 kamer przemysłowych oraz 2 mikrofonów.
Oferowany przez firmę CTR Partner Warszawa zestaw mobilny monitoring to najciekawsza propozycja na prowadzenie przenośnej obserwacji na rynku. Głównym atutem zestawu mobilny monitoring jest odpowiednie dopasowanie wszystkich jego elementów, co gwarantuje pracę na bardzo wysokim poziomie.
Izrael to państwo o szczególnym zagrożeniu atakami terrorystycznymi. Jedną z podstawowych metod  ochrony obywateli przed tym zagrożeniem są systemy monitoringu CCTV. Systemy monitoringu wizyjnego w Izraelu są wszechobecne i nikomu nie przeszkadzają kamery przemysłowe.
Monitoring stadionów i numerowane miejsca to dwa elementy, które mają zapewnić maksymalne bezpieczeństwo widzów podczas meczów piłkarskich na stadionach euro 2012. Polska jako współorganizator mistrzostw przygotowała specjalną nowelizację ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, która dokładnie opisuje jak powinien wyglądać nowoczesny monitoring stadionów piłkarskich podczas mistrzostw euro 2012.
Rejestrator sieciowy w postaci oprogramowania GV-NVR (6) GeoVision to najlepsza propozycja na zapis wizji i fonii w średniej wielkości systemach monitoringu IP. Rejestrator sieciowy o licencji GV-NVR (6) umożliwia rejestrację obrazy oraz dźwięku z 6 przemysłowych kamer IP wielu producentów.
Telewizja przemysłowa na sieciach IP stosowana jest nie tylko w ochronie obiektów. Jednym z nowszych zastosowań telewizji przemysłowej IP jest monitoring zachować zwierząt. CCTV w ogrodach zoologicznych gości coraz częściej.
Wideoserwery z serii GV-Video Server firmy GeoVision to specjalistyczne urządzenia dozorowe pozwalające na przesyłanie sygnału z kamer przemysłowych bezpośrednio w sieciach pakietowych IP (LAN/WAN/Internet). Wideoserwery GV-Video Server to doskonałe połączenie jakości, funkcjonalności oraz atrakcyjnej ceny.
Serwer Vital Sign Monitor to najwyższej jakości oprogramowanie dozorowe firmy GeoVision. Oprogramowanie Serwer Vital Sign Monitor umożliwia monitorowanie stanu pracy rejestratorów wizji, wchodzących w skład danej aplikacji CCTV.
Megapikselowe kamery IP GV-IPCAM 1.3M D/N ze zintegrowanym obiektywem 3,3-12mm i przetwornikiem CCD 1/3” Sony Progressive Scan to na dzień dzisiejszy jedna z najlepszych propozycji na prowadzenie obserwacji w sieciowych systemach monitoringu wizyjnego. Kamery IP z serii GV-IPCAM 1.3M D/N Varifocal zostały odpowiednio przystosowane do pracy przy zmiennym oświetleniu, co czyni je doskonałym narzędziem do obserwacji dzienno-nocnej.
Rybnik od dłuższego czasu posiada kamery przemysłowe w autobusach. Czy monitoring komunikacji miejskiej w Rybniku jest skuteczny? Zdania są podzielone, jednak większość pasażerów autobusów mówi jednogłośnie, że nie.
Firma CTR Partner Warszawa świadcz usługi z zakresu projektowania i budowy najnowocześniejszych systemów bezpieczeństwa. Główną specjalnością firmy CTR Warszawa jest projektowanie i montaż profesjonalnych systemów monitoringu wizyjnego oraz zaawansowanych technologicznie systemów alarmowych.
Systemy alarmowe SATEL to firma zajmująca się produkcją najwyższej jakości urządzeń alarmowych. W ofercie firmy znajdują się między innymi profesjonalne centrale alarmowe, manipulatory, sterowniki, detektory ruchu, sygnalizatory alarmowe oraz inne urządzenie służące do budowy nowoczesnych systemów alarmowych.
Karta komputerowa DVR GV600/4 firmy GeoVision służy do zapisu wizji w systemach telewizji przemysłowej. Karta DVR GV600/4 pozwala użytkownikowi na rejestrację wizji z 4 kamer CCTV.
Podstawowym składnikiem budowy każdego nowoczesnego systemu CCTV IP jest sieciowa kamera IP. W zaawansowanych systemach monitoringu wizyjnego CCTV kamery IP mogą być nawet specjalistycznymi komputerami, analizującymi i obrabiającymi wytwarzane przez nie obrazy.
Monitoring drogowy Katowic uważany jest za najlepszy tego typu system w Polsce. Monitoring drogowy Katowic został zbudowany z 32 kamer drogowych i z 34 kamer tunelowych.
Szklane obiektywy do kamer przemysłowych 3-8mm firmy Spacecom to profesjonalne układy optyczne przystosowane do instalacji w kamerach CCTV o przetwornikach obrazu CCD 1/3” i CCD 1/4". Obiektywy do kamer Spacecom 3-8mm posiadają regulowaną długość ogniskowej, co umożliwia uzyskanie różnych kątów widzenia w zakresie od 92.5 do 35.6 stopni.
Zewnętrzne kamery zintegrowane LC-504PB doskonale spisują się w systemach CCTV gdzie mamy do czynienia z częstymi zmianami oświetlenia zewnętrznego. Kamery przemysłowe LC-504PB dzięki swojej specjalnej konstrukcji doskonale sprawdzają się w całodobowych systemach telewizji dozorowej.
Gv1120 jest nowym produktem firmy Geovision , który w pełni wykorzystuje tryb pracy TRIPLEX. Karta komputerowa gv1120 dostępna jest w trzech wersjach różniących się między sobą ilością wejść wideo.
Montaż kamer przemysłowych z serii LC-504P umożliwia prowadzenie monitoringu w trybie całodobowym. Kamery przemysłowe z serii LC-504P zostały zaprojektowane specjalnie na potrzeby systemów CCTV pracujących w zmiennych warunkach oświetleniowych.
LC Security jeden z najlepszych producentów sprzętu dozorującego. Kamery LC Security są najwyższej klasy kamerami przemysłowymi, mogą pracować w każdym miejscu i w każdych warunkach.
Monitoring wizyjny to obecnie najlepszy sposób na zabezpieczenie różnego rodzaju obiektów oraz na podniesienie bezpieczeństwa osób w nich przebywających. Obecnie monitoring wizyjny wykorzystywany jest do zabezpieczania praktycznie każdego rodzaju obiektów, w tym: sklepów, parkingów, domów handlowych, galerii, obiektów sportowych, urzędów, lotnisk, dworców, itp.
LC-502E/3S to ukryta kamera przemysłowa przystosowana do zastosowań wewnętrznych. Kamera CCTV LC-502E/3S została wykonana z użyciem nowoczesnej technologii opierającej się na kolorowym przetworniku obrazu CCD 1/3” firmy Sony.
W końcu będzie monitoring przemysłowy na trasie Traktu Królewsko-Cesarskiego. Monitoring na trasie Traktu Królewsko-Cesarskiego budowany jest etapowo, cała budowa aplikacji została podzielona na trzy etapy.
w szkole to jeden z etapów mających wpłynąć na poprawienie bezpieczeństwa. Monitoring w szkole ma zapobiec aktom przemocy, wandalizmu, a także pomóc w walce z problemem, jakim są narkotyki.
Zestaw nadawczo-odbiorczy LC-620T to profesjonalne narzędzie dozorowe firmy LC Security. Zestaw LC-620T jest nowością na rynku CCTV, jednakże już teraz cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników aplikacji dozorowych.
KPD 604 to profesjonalne narzędzie dozorowe o wysokich parametrach zapisu. Model KPD 604 zapisuje jednocześnie obrazy z 4 kamer CCTV z prędkością 100 klatek na sekundę.
KPD 616 to 16 kanałowy rejestrator cyfrowy pracujący w trybie TRIPLEX. Model KPD 616 dodatkowo został doposażony w 4 kanały audio, dzięki którym operator może rejestrować fonię z wybranych kamer CCTV lub mikrofonów nasłuchowych.
Systemy telewizji dozorowej instaluje się w obawie przed zagrożeniami zewnętrznymi takimi jak włamania czy napady, ale również w celu monitorowania pracowników lub klientów. Systemy telewizji dozorowej najczęściej spotykane są jednak w takich miejscach jak banki, czy instytucje rządowe ze względu na zwiększone ryzyko.
Na rynku ukazał się długo wyczekiwany wyspecjalizowany system Geovision v8.2 . Najnowsza wersja rozwiązania oferuje niezliczoną ilość funkcjonalności niespotykaną dotychczas w tego typu systemach, dlatego Geovision v8.2 jest obecnie pionierem w swojej klasie.
LC-SZ46Q to nowoczesna kamera przemysłowa posiadająca wandaloodporną i wodoszczelną obudowę. Producent kamery kolorowej LC-SZ46Q doposażył ją także w promiennik IR, dzięki któremu urządzenie może pracować w każdych warunkach oświetleniowych.
NWD-455 Flexidome IP to kolorowe kamery IP zbudowane na bazie nowoczesnego przetwornika obrazu CCD o średnicy 1/3 cala. Kamery IP z serii NWD-455 pracują w super wysokiej rozdzielczości 540 linii telewizyjnych.
LC-PVR4000 to czterokanałowy rejestrator cyfrowy, charakteryzujący się głównie bardzo małymi wymiarami. Na dzień dzisiejszy cyfrowy rejestrator wizji LC-PVR4000 to najlepsza propozycja mobilnego zestawu telewizji przemysłowej.
Monitoring bezprzewodowy to najbardziej uniwersalne rozwiązanie w dziedzinie systemów telewizji przemysłowej. Monitoring bezprzewodowy pozwala na znacznie większe możliwości w monitorowaniu rozległych obszarów.
LC-9018L to jedna z najlepszych przemysłowych kamer szybkoobrotowych dostępnych na polskim rynku CCTV. Model LC-9018L został stworzony z myślą o zastosowaniu w najbardziej wymagających systemach telewizji przemysłowej.
LC-688C to wysokiej jakości kamera przemysłowa , której moduł został umieszczony w solidnej i wandaloodpornej obudowie. Obudowa kamery LC-688C została poliwęglanu, który gwarantuje maksymalną ochronę elektroniki kamery przed uderzeniami zewnętrznymi.
LC-302D/4S to kamera o wysokiej rozdzielczości, charakteryzująca się dobrymi parametrami technicznymi oraz atrakcyjną ceną. Model LC-302D/4S to propozycja całodobowego monitoringu wewnętrznego.
Rozwój technologii i miniaturyzacja urządzeń elektronicznych sprawia, że kamery CCTV i sprzęt wizyjny staje się bardziej funkcjonalny i elastyczny w zastosowaniu. W ostatnim czasie brytyjska firma Wireless CCTV wypuściła na rynek sprzęt CCTV, który można nosić na sobie.
LC-302D/4H to elastyczne urządzenie wizyjne stworzone na potrzeby współczesnych systemów telewizji przemysłowej. Model LC-302D/4H jest kamerą szczególnie zalecaną do monitoringu całodobowego.
LC-9022L to doskonała propozycja monitoringu zewnętrznego. Praca w warunkach zewnętrznych stawia przed urządzeniami dozorowymi ogromne wymagania, która z całą pewnością spełnia kamera szybkoobrotowa LC-9022L.
Monitoring wizyjny miast to według służb porządkowych doskonały pomocnik do prowadzenia skutecznej walki ze złodziejami samochodów. Monitoring wizyjny miast cieszy się coraz większym uznaniem nie tylko w Polsce ale na całym świecie.
LC-618 to najwyższej jakości dualna kamera kopułkowa , która niejednokrotnie udowodniła swoją wysoką jakość, możliwości oraz niezwykle szeroki zakres zastosowania.
Model LC-612 to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie kamer kopułowych dostępnych obecnie na polskim rynku sprzętu CCTV .
LC-806A – kamera dzień/noc zapewniająca niezwykle ostry i wyraźny obraz w fantastycznej rozdzielczości 540 linii telewizyjnych. Producenci urządzenia zadbali o wszystkie szczegóły tak aby kamera przemysłowa zapewniała najwyższej jakości obraz podczas pracy w trudnych i zmiennych warunkach oświetleniowych.
Budowa nowoczesnego systemu telewizji dozorowej wymaga stosowania najnowszych urządzeń wizyjnych takich jak LC-471. Kamery z serii LC-471 to urządzenia zaliczane do grupy kamer typu dzień/noc.
AVC760 to czterokanałowy rejestrator cyfrowy z wbudowanym serwerem LAN. Urządzenie pracuje w pełnym trybie TRIPLEX, który zapewnia jednoczesny podgląd, odtwarzanie oraz rejestrację obrazu z kamer przemysłowych.
Budowa całodobowych systemów telewizji przemysłowej to w dzisiejszych czasach konieczność. Do budowy tego typu systemów wykorzystuje się specjalistyczne kamery , mogące pracować zarówno za dnia jak i w nocy. Przykładem takiego urządzenia jest zintegrowana kamera przemysłowa LC-250AS.
Kamera przemysłowa LC-503P/C3138 została zaprojektowana z myślą o wszechstronnym zastosowaniu. Elastyczność kamery sprawia, że urządzenie gwarantuje dobrej jakości pracę praktycznie w każdych warunkach oświetleniowych.
Jak szybko i skutecznie lokalizować i usuwać nadajniki podsłuchowe oraz mikrokamery bezprzewodowe? Obecnie na rynku dostępnych jest wiele urządzeń wykrywających podsłuchy, jednak zdecydowanie najpopularniejszym jest wykrywacz podsłuchów FC-1002 .
Nowoczesne kamery przemysłowe coraz bardziej wspomagają pracę operatorów systemów telewizji przemysłowej. Rozwój technologii sprawia, że kamery przemysłowe coraz częściej wyposażane są w sztuczną inteligencje.
NP5KG DA13 to nowoczesne podsłuchy, których cechą charakterystyczną są miniaturowe rozmiary, co umożliwia ukrycie urządzenia. Podsłuchy NP5KG DA13 zostały wyposażone w wysokiej jakości nadajnik kwarcowy, dzięki któremu urządzenie jest wyjątkowo stabilne i gwarantuje najwyższą jakość dźwięku.
Zestawy CCTV to rozwiązanie dla osób, które pragną szybko i łatwo zainstalować system telewizji przemysłowej. Zazwyczaj zestawy CCTV składają się z kamer przemysłowych, rejestratora cyfrowego lub karty komputerowej DVR. Przykładowym zestawem CCTV może być zestaw składający się z czterech kompaktowych kamer przemysłowych oraz wysokiej klasy rejestratora cyfrowego AVC 760/CPD 560.
Czy monitoring może być lepszy od ochroniarzy? Okazuje się, że tak. Szczególnie przewagę systemów monitoringu nad ochroniarzami widać w zabezpieczeniach placówek bankowych. To właśnie dzięki zaawansowanym systemom monitoringu polskie banki uważane są za jedne z najbezpieczniejszych w Europie.
Geovision to zaawansowane systemy wykorzystywane podczas monitoringu. W erze rozwoju technologii cały czas wydawane są nowe wersję oprogramowania Geovision . Największą innowacyjnością charakteryzuje się oprogramowanie Geovision w wersji v8.11. W stosunku do poprzednich wersji pozwala na pełną kontrolę i obsługę kamer oraz wideoserwerów IP. Obecnie każdy z elementów systemu nadzoru Geovision obsługuje różne kamery IP w taki sam sposób, jak kamery analogowe.
Czym powinna charakteryzować się skuteczne telewizja dozorowa ? W jaki sposób zaprojektować skuteczny system telewizji dozorowej? Pierwszym krokiem w budowie skutecznego systemu telewizji dozorowej jest stworzenie odpowiedniej koncepcji. Telewizja przemysłowa jest systemem, w którym dbałość nawet o najmniejszy szczegół jest bardzo istotna. Przy budowie systemu dozorowego trzeba między innymi ustalić na podstawie obserwacji policji i mieszkańców miejsca montażu kamer przemysłowych, określić ilość potrzebnych kamer oraz ich typy.

Archiwum